А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN

Брус Сергій Миколайович

Фахівці
Zhuk

Жук Тетяна Олександрівна

Адвокат.

Освіта вища юридична за спеціальністю «Інтелектуальна власність».

Юридичну практику здійснює з 2014 року, має досвід юридичного супроводу оформлення угод щодо відчуження нерухомого майна та оформлення спадкових прав (через органи нотаріату та/чи в судовому порядку).

Спеціалізація: підготовка проектів договорів, позовних заяв в цивільних та адміністративних спорах; складання заяв, скарг, клопотань в кримінальному процесі; надання консультацій з права інтелектуальної власності, спадкового та сімейного права; юридичний супровід цивільних справ.

Набуваючи практичного досвіду приймала участь в заходах, організованих Черкаським осередком Ліги студентів АПУ, спільному з Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Інститутом розвитку регіональної преси тренінгу за темою: «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування із мас-медіа та громадськими організаціями».

Формуючись як спеціаліст в галузі права інтелектуальної власності, приймала участь у Всеукраїнській олімпіаді у складі команди від ЧНУ ім. Б.Хмельницького. Взимку 2014 року посіла перше місце у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності. В ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з інтелектуальної власності отримала Диплом ІІ ступеня (зайняла ІІ місце).

В житті і на шляху професійного розвитку керується принципами: «той, хто шукає – знаходить, а тому, хто стукає – відчинять», «завжди йди вперед, обернутися назад можна лише для того, щоб краще усвідомити пройдений шлях».

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!