А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
13.03.2015

4 Всеукраїнський весняний Форум з цивільного права та процесу «Київська весна»

13 березня 2015 року адвокати Юридичної групи «ПРАВО» взяли участь у IV Всеукраїнському весняному Форумі Асоціації адвокатів України та Національної асоціації адвокатів України з цивільного права та процесу «Київська весна». В форумі взяло участь близько 100 адвокатів з різних куточків України.

Форум організовано з метою спільного професійного обговорення актуальних проблем роботи адвоката в цивільному процесі під час здійснення захисту прав, пов’язаних з АТО та окупацією АР Крим; в сфері сімейного права; договірних відносин в сфері кредитування; пошуку альтернативних способів вирішення спорів; медіації.

Програма форуму розділена на чотири великі сесії:

-Правові проблеми захисту цивільних прав, пов’язані із АТО та окупацією АР Крим, в межах якої детальніше розглянуті теми щодо проблем доступу до правосуддя у справах підсудних судам, що тимчасово припинили свою роботу у зв’язку із проведенням АТО та окупацією АР Крим. Особливості провадження у справах, провадження в яких вже відкрито; Особливості роботи підрозділів державної реєстраційної служби в умовах АТО та окупації Криму; Подання заяв до Європейського Суду з прав людини відповідно до вимог зміненого Правила 47 Регламенту.

-Адвокат в цивільному процесі. Серед найцікавіших тем: Медіація в інтелектуальній власності; Актуальні тенденції врегулювання доменних спорів; Система цивільного права та процесу в Словаччині.

-Майнові спори. Актуальні питання піднято в доповідях на теми: Депозит: проблеми повернення та обмеження регулятора; Кризовий збій в роботі банківської системи. Проблеми виконання кредитних договорів. Методи реструктуризації кредитної заборгованості; Практика повернення депозитів з проблемних банків і банків на стадії ліквідації і тимчасової адміністрації; Проблеми спадкування та застави корпоративних прав.

-Захист права власності. В рамках IV Сесії форуму представлено такі теми: Підстави проведення податкової перевірки: практика та нове законодавство; Рейдерські захоплення в сучасних умовах.

Доповідачами форуму виступали не лише практикуючі адвокати, серед яких: Чернобай О.В. (Президент ААУ, керуючий партнер ЮК «Чернобай та Партнери»), Кравчук А.Б. (партнер Патентно-юридичного агентства «Синергія», патентний повірений, Голова Комітету інтелектуальної власності ААУ), Далімір Солчанський (PhD, адвокат Словацької Республіки, викладач кафедри Цивільного права та процесу Університету Коменського в Братиславі), Пашинський М.М. (член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Фортіс»), Саєнко М.І. (голова Комітету Банківського права Асоціації адвокатів України), Кравець Р.Ю. (старший партер АК «Кравець і Партнери», медіатор), Стусова Ю.М. (АО «Скляренко, Сидоренко та Партнери»), Курило Ю.В. (Партнер АО «СК ГРУП», Голова Комітету з господарського права та процесу ААУ), а й судді Вищих спеціалізованих судів – Ткачук О.С. та Юровська Г.В. (судді ВССУ з розгляду цивільних та кримінальних справ), Муравйов О.В. (суддя ВАСУ) та перший заступник Міністра юстиції України – Севостьянова Н.І. Також свої доповіді представили: старший юрист Секретаріату Європейського Суду з прав людини (секція допуску заяв) – Пушкар П.В., кандидат юридичних наук, заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент кафедри Цивільного права та процесу Львівського національного університету ім. І. Франка – Лемик Р.Я.

Після здобуття нової та цікавої інформації, обміну досвідом та професійного спілкування учасники форуму отримали Сертифікати, що підтверджують підвищення рівня їх кваліфікації.

Почерпнутою інформацією та своїми особистими враженнями адвокати ЮГ «ПРАВО» діляться додатково на своїх сторінках в FACEBOOK та на сайті PRAVO.CK.UA.

Наталія Соловей

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 7. Разом: 335386
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!