А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
14.10.2016

А як Ви зустрічаєте осінь… або… Один місяць із життя ЮГ «Право»

Вибір – завжди складний і багатогранний процес. Подорож між сотнями пропозицій до усвідомленої цілі. Кого обрати? З ким розділити складні етапи на шляху становлення? Які критерії? Питань більше, ніж відповідей. На так званому ринку правових послуг питання вибору не менш актуальне і доволі живе. Адвокат чи правозахисник?… Стать чи досвід?... Навики чи зв’язки?… Критерії… Як і чим живуть представники юридичних професій?

Результат вибору – рішення і наслідки. Для впевненості в прийнятті рішень – необхідна інформація. Наслідки Вашого вибору – це доля Вашої справи або життєвої ситуації. Ціль даної статті – розвіяти Ваш сумнів і підняти завісу… Впустити Вас в світ адвокатської спільноти. Розповісти, що турбує адвокатів ЮГ «Право» сьогодні, чим вони живуть? Навіщо? Історія нашого успіху створюється з перемог наших клієнтів!!! Ми готові пройти з Вами складний шлях… Навіть коридорами слідчого ізолятора… навіть сходинками останніх інстанції реформованої судової системи… навіть коли Вам страшно і навіть тоді, коли Ви сумніваєтесь…

Зараз ми хочемо поділитися з Вами частинкою нашого життя, розповісти, як пройшов наш Вересень… Ласкаво просимо.

Постійний саморозвиток. Вихід за межі власних можливостей. З 1 по 7 вересня 2016 року партнер юридичної групи «ПРАВО» адвокат Гриценко Людмила приймала участь в семінарі «Синтез-IV. Командна робота». Організаторами виступили Бізнес-школа PROFI та Abhaya School of Power Practice. Головна мета семінару – особистісні зміни, трансформації, нові інсайди, синергія і якісно новий рівень самоорганізації. Учасники семінару здобули практичні навички командної роботи. Тиждень змістовних, насичених лекцій, складних та цікавих практик. Людмила Олександрівна привезла до Черкас принципово нові, креативні знання та досвід. Розпочато нову главу самовдосконалення… Командний прес 300 разів це ще не межа.

Наша мета не тільки особистий, а й прогресивний професійний розвиток. Саме тому Гриценко Людмила та її помічник Жук Тетяна прийняли участь у VІ Щорічному осінньому форумі Асоціації адвокатів України «Адвокатура України. Формула успіху», який відбувся 16.09.2016 року у готелі «Русь» м.Київ. Яскраві, харизматичні доповідачі, актуальні, важливі теми. Цікаві, провокуючі питання і не менш цікаві відповіді. Активні обговорення болючих тем. Живий діалог, коли кожен почув і був почутим – ось вона, формула успіху!

Влучні цитати доповідачів Форуму:

Дмитро Александров: «Репутация наш главный капитал, а деньги подтянутся» ;

Сергій Гайдайчук: «Наши возможности – это возможности людей, которых мы знаем» ;

Дмитро Раімов: «В юриспруденції як і в політиці: розповісти можна багато цікавого, але… реально не можна» .

На останок члени Ради адвокатів міста Києва та Київської області розповіли колегам про реалії порушення гарантій адвокатської діяльності. Доповідачі наголосили на необхідності якомога ефективнішого об’єднання адвокатської спільноти з метою недопущення порушення професійних прав.

Крім відвідування семінарів і форумів, ми працюємо на результат. І перемагаємо. І сприяємо не лише отриманню судових рішень, а і їх виконанню. На початку було реально виконано вирок щодо стягнення моральної шкоди в розмірі 100 000 грн. Адвокат Людмила Гриценко була залучена до участі в кримінальному провадженні в якості представника потерпілого. Більше року кропіткої роботи дали плідні результати. Вирок суду апеляційної інстанції було виконано, потерпілий отримав кошти в порядку відшкодування моральної шкоди, заданої кримінальним правопорушенням.

Ми постійно в курсі справ і нових тенденції. 20.09.2016 року Людмила Гриценко разом з близько 40 колегами адвокатами прослухала спеціальну доповідь Уповноваженого верховної ради України «Презентація результатів моніторингу реалізації КПК України, який проводився в судах м.Києва». Результати презентації вражають. Є над чим подумати, до чого прагнути.

Ми працюємо в тому числі й Pro bono. 21.09.2016 року в Черкаському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся Круглий стіл. До участі в обговоренні було запрошено адвоката Гриценко Людмилу. Захід було організовано працівниками Центру. Адвокати ділилися досвідом щодо розгляду різних справ, проблемами, які виникають під час надання БВПД та як їх можна вирішити.

Ми не зупиняємося на досягнутому. Мільйон – це реальність. Також, ми хочемо поділитися з Вами позитивними результатами розгляду ще одного кримінального провадження. Людмила Гриценко представляла інтереси потерпілого. Вироком суду першої інстанції було стягнуто на користь потерпілого 1 044 000,00 грн. відшкодування моральної шкоди та 25 000 грн. матеріальної шкоди. Вирок набрав законної сили. Розпочато процедуру примусового виконання рішення суду. Державним виконавцем здійснено дії щодо пошуку та реалізації майна боржника (засудженого).

Ми підтримуємо нові тенденції. 22.09.2016 року в готелі «Дніпро» у м. Черкаси Гриценко Людмила та Жук Тетяна прийняли участь в дискусії на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій їх професійної діяльності, та прав їхніх клієнтів». Захід було організовано за підтримки Проектів ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Відкритий суд.

Розпочалася дискусія із виступу Леоніда Лазебного. Леонід подав учасникам статистичну інформацію відносно порушень прав адвокатів. Головна порада – по максимуму візуальних позначень, що Ваш офіс це робоче місце адвоката, досьє, різного роду документи містять адвокатську таємницю. Наведено реальні випадки порушення прав адвокатів, відомі адвокатській спільноті та ЗМІ. Учасники дискусії досить жваво обговорювали прецеденти порушення прав адвокатів, проводячи паралелі зі своїм регіоном. Адвокати ділилися досвідом, обговорювали цілі, які ставить перед собою сучасна адвокатура, як інститут громадянського суспільства. Людмила Гриценко також приймала активну участь в дискусії, висловила своє бачення цінностей інституту адвокатури в Україні. Колеги підтримали пані Людмилу.

Директор проекту «Відкритий суд» адвокат Станіслав Батрин розповів колегам переваги відеозапису як дієвого інструменту захисту при порушенні прав адвоката. Станіслав також говорив про репутацію. Його слова не залишили байдужими учасників дискусії. Кожен взяв собі «на озброєння» поради пана Станіслава.

Ми віримо, що спільними зусиллями змінюємо систему і крокуємо по шляху становлення високоморального, соціального та інтелектуального громадянського суспільства. І Ми – діємо.

Наш девіз – «Успіх і спокійне життя – не сумісні. Щоб стати успішним потрібні екстремальні умови, а не звичайний 40-ка годинний робочий тиждень. Потрібно планувати працювати більше, ніж можна собі уявити, а потім… – потім подвоїти свої зусилля…»

Фахівці групи «Право» Олексій Шамов та Олександр Лещинський у вересні консультували та брали участь у засіданнях (сесіях) органів місцевого самоврядування, приймали активну участь в судових засіданнях судів першої та апеляційної інстанцій.

Наприклад, 15 вересня 2016 року в апеляційному суді Черкаської області фахівцями групи захищене право на землю фермерського господарства, яке зіткнулось з проблемою незаконної забудови третіми особами сільськогосподарских угідь вказаного господарства. Апеляційний суд скасував рішення районного суду, яким за незаконними забудовниками визнавалось право власності на незавершене будівництво комплексу будівель.

20 вересня 2016 року адвокат групи Шамов Олексій брав участь в засіданні Черкаського окружного адміністративного суду, захищаючи права суміжного землекористувача у спорі про межу між домоволодіннями. Внаслідок позиції адвоката групи відносно непідсудності адміністративним судам справ у спорах про право, протилежна строна перестала являтись в судові засідання та провадження у справі було закрито.

28 вересня 2016 року у Київському апеляційному адміністративному суді задоволена апеляційна скарга фахівців юридичної групи «Право» на захист підприємства-сільгосптоваровиробника одного з районів Черкаської області, у якого за підтримки місцевої прокуратури зацікавлені особи намагались незаконно відібрати більше сотні гектар ріллі сільськогосподарських угідь, які є основою життя вказаного підприємства та роботою для декількох десятків працівників, у кожного з яких є сім’я. Це лише один з епізодів рейдерського нападу, продовжуємо тримати позиції.

Протягом вересня 2016 року адвокат Людмила Гриценко активно відстоювала права і інтереси наших клієнтів в 25 судових засіданнях в судах м.Черкаси та Черкаської області. За місяць було проведено більше 50-ти правових консультацій (особиста зустріч, онлайн листування, по телефону)…

А як Ви провели вересень?

Фотоматеріали: Бізнес-школа PROFI, Abhaya School of Power Practice, ААУ.

Людмила Гриценко, Тетяна Жук

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 30. Разом: 335409
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!