А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
04.06.2014

Безкоштовні юридичні консультації

Адвокат Гриценко Людмила в період з 04.06.2014 року до 04.07.2014 року проводить абсолютно безкоштовні* консультації по спадковому і сімейному праву.

Спадкове право: право на спадщину за законом і за заповітом, особливості прийняття спадщини, порядок прийняття спадщини і відмова від неї, визначення додаткового строку для прийняття спадщини, зміна черговості спадкування, спадкування в порядку представлення, позбавлення права на спадкування, різниця між договором довічного утримання і спадковим договором, переваги спадкового договору та інші питання вказаної категорії.

Сімейне право: надання дозволу на шлюб, укладення шлюбного договору, особливості розірвання шлюбу в судовому порядку та через органи РАЦСу, утримання одним із подружжя, аліментні правовідносини: право на аліменти, способи стягнення аліментів, пені, в зв’язку з несплатою аліментів, встановлення годин зустрічей одного з батьків з дитиною и т.д.; правове регулювання сімейного корпоративного бізнесу, розподіл майна (в судовому і нотаріальному порядку), виїзд дитини за кордон без дозволу другого із батьків ( особливості оформлення документів) тощо.

Результати акції по кількості наданих безоплатних консультацій будуть опубліковані на сайті в кінці місяця.

В майбутньому також плануються надання безоплатних консультацій в інших галузях права.

* Безкоштовно надаються консультації без вивчення і правового аналізу документів.

Людмила Гриценко

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 101. Разом: 192774
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!