А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
28.04.2016

Другий Всеукраїнський аграрний форум

22 квітня 2016 року у Києві за ініціативи Асоціації адвокатів України відбувся II Всеукраїнський аграрний форум з правових питань. Захід зібрав більше сотні провідних адвокатів, юристів та суддів з різних областей, які обговорили найактуальніші питання для українського бізнесу у сфері сільського господарства.

Форум дав можливість представникам влади, суддям та адвокатам України обговорити проблемні правові питання сільського господарства та, зокрема, новели в оподаткуванні. За словами організаторів, мета заходу – сформувати серед учасників форуму уміння захищати та відстоювати свої законні інтереси у сфері сільськогосподарських відносин.

У форумі взяла участь Людмила Гриценко, адвокат, партнер юридичної групи ”ПРАВО”. На форумі, в свою чергу, виступив народний депутат України Леонід Козаченко, який розповів про те, які законодавчі проблеми сьогодні зустрічає агробізнес та з чим це пов’язано. Адвокат та член Правління ААУ Юлія Курило виступила з доповіддю про схеми просування сільськогосподарської продукції за кордоном. Не залишили поза увагою учасники форуму також таке важливе питання для вітчизняного виробника, як захист прав інтелектуальної власності.

“Асоціація адвокатів України проводить подібний форум не вперше. Раніше ми вже проводили такі заходи на регіональному рівні. Побачивши зростання інтересу саме до питань ведення агропромислового бізнесу і його юридичного супроводу, ми вирішили організувати такий захід і у Києві. (...) Сьогодні найголовніше завдання будь-якого юриста у цій сфері – захистити бізнес”, – наголосила під час свого виступу віце-президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош.

Відеорепортаж дивіться в розділі Відео.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 44. Разом: 339596
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!