А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
04.07.2014

Каскадний тренінг: можливість для професійного росту і обміну досвідом

03-04.07.2014 року адвокат Людмила Гриценко взяла участь у каскадному тренінгу на тему «Дії захисника щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження, оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді, перегляду судових рішень» для адвокатів Черкаської області. Тренінг став одним з перших із 40 каскадних тренінгів, які проходять протягом червня-липня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі.

Каскадний тренінг організований Координаційним центром та Черкаським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за підтримки Української фундації правової допомоги та Міжнародного фонду «Відродження».

Каскадний тренінг провів Черкаський адвокат-тренер Олексій Кузьмінський. Слухачами і безпосередніми учасниками обговорення проблемних питань стали адвокати з різних районів Черкаської області та м.Черкаси.

У ході тренінгу обговорювались три блоки питань:

– дії захисника щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження;

– дії захисника щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді;

– дії захисника щодо перегляду судових рішень.

Тренінг проходив в форматі активного спілкування між тренером та учасниками, які мали можливість висловити свою позицію, посилаючись на досвід та практику, яка склалася в регіоні, де вони практикують. Адвокати мали змогу обмінятися досвідом, систематизувати свої знання, отримані нові та поділитися практичними навичками зі своїми колегами з приводу окремих тактичних прийомів застосування КПК України 2012 року.

Програма тренінгу доступна для перегляду на офіційному сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. За підсумками каскадних тренінгів учасники, що прослухають повну програму, в подальшому отримають сертифікати.

З практичної точки зору можна додати, що такі тренінги – це впевнений і дуже необхідний крок в бік розвитку як для інституту надання безоплатної вторинної правової допомоги так і інституту адвокатури в цілому. І молоді і досвідчені спеціалісти мають можливість в колі колег обговорити практичні реалії застосування нового законодавства, виділити проблемні та гострі питання та, врешті, дійти згоди щодо можливих стратегічних чи тактичних дій в тій чи іншій ситуації, виробити на рівні регіону прийнятну для більшості практику. Такі заходи в повній мірі сприяють як підвищенню якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, так і професійному зростанню кожного учасника.

Адвокати Гриценко Людмила та Брус Сергій (які включені до реєстру адвокатів, що надають безоплатну вторинну правову допомогу) висловлюють щиру подяку організаторам тренінгів, бажають їм процвітання, благополуччя, успіхів і добра.

Фотозвіт з тренінгу можна переглянути тут.

Людмила Гриценко

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 19. Разом: 192917
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!