А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
18.10.2015

Міністр юстиції разом з черкаськими адвокатами провів робочі зустрічі з правових питань для учасників АТО

Дорогі користувачі сайту, вважаємо за необхідне поділитися з Вами цікавою та важливою інформацією.

Спеціалісти юридичної групи ”Право” не стоять осторонь змін та ситуацій, які відбуваються в державі, слідкують за змінами в законодавстві, вірять у свою справу та силу закону. Адвокати Людмила Гриценко та Брус Сергій активно співпрацюють з Місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі в правовому полі пільг для учасників АТО.

На нашому сайті вже була розміщена стаття щодо пільг, які відповідно до чинного законодавства мають учасники АТО з посиланням на норми діючого законодавства.

Але ми не зупиняємося на розміщенні статей.

15 жовтня 2015 року Людмила Гриценко та Сергій Брус взяли активну участь у консультуванні з правових питань громадян, які мають статус учасника АТО або потребують юридичної допомоги в отриманні такого статусу.

Допомога була надана в рамках пілотного проекту Мінюсту по створенню мобільних консультаційних пунктів з правових питань для учасників АТО та членів їх сімей.

Стартував проект за особистої участі міністра Юстиції Павла Петренка, який також взяв активну участь у консультуванні людей, які бачили війну на власні очі та приймали в ній участь. Павло Петренко взяв під особистий контроль вирішення деяких ситуацій та, серед іншого, пообіцяв сприяти у вирішенні проблеми з житлом одного з учасників АТО.

Людмила Гриценко особисто надавала консультації з приводу оформлення спадщини, поновлення додаткового строку для прийняття спадщини, отримання земельних ділянок, надання правової допомоги потерпілим від злочинів, переліку пільг, порядку забезпечення форменим одягом та ін.

Навіть коли офіційна частина заходу закінчилася, жоден з учасників АТО не залишився без відповіді, оскільки адвокати не пішли до того часу, поки всі питання не були озвучені, а відповіді – почуті. Саме так мають проходити такі зустрічі, ми працюємо для того, щоб допомогти людям.

Зараз учасники АТО матимуть можливість у спрощеному порядку отримати доступ до правової допомоги, в тому числі безоплатної. Останню можна буде отримати, звернувшись до консультаційного пункту, де учасник АТО зможе поспілкуватись не лише з досвідченими адвокатами, а й представниками волонтерських та громадських організацій. З порядком роботи консультаційного пункту можна ознайомитися на сайті Координаційного Центру з НБВПД та/або в соціальних мережах ФБ.

Фото можна переглянути тут.

Адвокат Людмила Гриценко

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 23. Разом: 335402
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!