А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
09.01.2017

Наш листопад

«Профессия изначально должна быть актом любви.

И никак не браком по расчету. И пока не поздно, не забывайте о том, что дело всей жизни – это не дело, а жизнь».

Харуки Мураками

Листопад 2016 року для спеціалістів ЮГ «ПРАВО» також був насичений цікавими подіями. Тому, в рамках традиції ділитися враженнями за місяць, хочемо розповісти шановним клієнтам та відвідувачам сайту про наш листопад.

Забезпечення дотримання прав клієнта – наша головна мета у справі. Зранку 01.11.16 одним із місцевих судів Черкас ухвалено рішення у цивільній справі щодо поділу майна подружжя. Позивачка наполягала на тому, щоб суд відступив від презумпції рівності часток подружжя у праві власності на спільно нажите майно. Сторону Відповідача по справі представляла партнер ЮГ «ПРАВО» адвокат Людмила Гриценко. Правильно обрана стратегія, заздалегідь продумані тактичні кроки пані Людмили мали наслідком ухвалення законного, справедливого рішення у справі. Суд вирішив визнати право власності на спірне майно по 1/2 частині за кожним із подружжя.

Першого листопада в суді апеляційної інстанції відбулося чергове засідання у кримінальному провадженні по обвинуваченню громадянина К. Гриценко Людмилу Олександрівну було призначено захищати громадянина К. в порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги. Ще в суді першої інстанції підзахисному було обрано запобіжний захід – тримання під вартою. В суді апеляційної інстанції адвокат Гриценко Людмила двічі зверталася до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу обвинуваченому К. з тримання під вартою на більш м’який запобіжний захід, акцентуючи увагу на станові здоров’я останнього. Ухвалою суду від 01.11.2016 року повторне клопотання захисника було задоволено: змінено обвинуваченому запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт, звільнено з-під варти в залі суду. Для нас важливо відстояти інтереси клієнта на рівні можливостей, наданих законом та «процесом».

Ділимося позитивним досвідом, інформуємо населення про безоплатну правову допомогу. Наприкінці жовтня адвоката Гриценко Людмилу запросили на ефір до одного з місцевих каналів. 02.11.16 пані Людмила разом із директором Черкаського місцевого центру з надання БВПД Скіць Станіславом в студії каналу ЕкспоТV розповідала про безоплатну правову допомогу та роботу адвоката. Директор Центру розповів глядачам що таке безоплатна правова допомога, хто має на неї право, куди звернутися, щоб отримати таку допомогу. Адвокат Людмила Гриценко розповіла про форми співпраці з Центром, поділилася фабулами декількох цікавих справ та результатом їх вирішення. Розмова велася в режимі «прямого ефіру» тому було декілька дзвінків від глядачів. Відповіді на питання дозвонювачі отримали відразу ж, в прямому ефірі. Цитата пані Людмили ”Для мене адвокатура – це мистецтво” .

Молодь – наше все. Як було зазначено в попередній новині, 27 жовтня 2016 року Людмилу Гриценко призначено керівником Черкаського осередку Клубу майбутніх адвокатів Асоціації Адвокатів України. В рамках виконання поставлених цілей, пані Людмила презентувала перед студентами Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Клуб майбутніх адвокатів ААУ, окреслила основні завдання Клубу та форми реалізації його завдань. Презентація пройшла успішно. Декілька студентів виявили бажання вступити до лав Клубу майбутніх адвокатів. Також, в рамках закріплення співпраці між Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту та Клубом майбутніх адвокатів ААУ, в особі керівника Черкаського осередку, було підписано Меморандум про співпрацю.

Навчаємось в кращих. В період з 15-27 листопада 2016 року Людмила Гриценко проходила навчання в бізнес-школі ”Profi”. Це не перший навчальний модуль, який відвідує Людмила Олександрівна. Вказаний Profi –інтенсив проводився для керівників, серед спікерів були керівник бізнес-школи ” Profi” Уляна Кулікова та керівник школи силових тренінгів ”Абхая” Олексій Савенко. Більш детально про вказаний профі–інтенсив можна дізнатися на сторінках FB.

Pro bono співпраця з газетою «По-українськи». 29 листопада 2016 року партнеру ЮГ «ПРАВО» адвокату Людмилі Гриценко зателефонували із редакції газети «По-українськи» та запропонували співпрацю. Редактор пояснила, що до газети часто звертаються читачі з проханням роз’яснити їхні права або ж конкретні життєві ситуації. Для надання відповідей на питання редакції потрібна допомога кваліфікованого юриста. Саме такий варіант співпраці було запропоновано Людмилі Гриценко. Адвокат залюбки погодилася. Читайте коментарі професійного, досвідченого адвоката Гриценко Людмили Олександрівни в колонці газети «По-українськи».

30.11.2016 року в рамках всеукраїнського тижня права та з метою презентації Клубу Майбутніх Адвокатів ВГО ААУ Людмила Гриценко виступила в Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі з доповіддю «Ідеальний помічник очима адвоката. Закони професії»

За листопад 2016 року командою Юридичної групи «ПРАВО» було надіслано близько двадцяти запитів, відвідано 47 судових засідань не тільки в місті Черкаси, а і в межах області.

Людмила Гриценко, Тетяна Жук

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 45. Разом: 339597
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!