А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
03.07.2017

Наш травень

«Продуктивность – не случайность. Это результат стремления к совершенству, разумного планирования и целенаправленных усилий» 

Пол Дж. Мейер.

«Любители сидят и ждут вдохновения, остальные просто встают и идут работать»

С. Кинг

Для команди ЮГ «Право» травень 2017 року по праву можна вважати одним з найнасиченіших на події місяців. Ми побували на Круглому столі в Києві, виступили  доповіддю на семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів Кіровоградської області, прочитали лекції для студентів Чигиринського економіко-правового коледжа Уманського національного університету садівництва та виграли декілька цікавих справ. Усіма своїми враженнями та досягненнями ми хочемо поділитися з шановними клієнтами та відвідувачами сайту.

17 травня 2017 року в м. Києві відбувся Круглий стіл на тему «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина», співорганізаторами якого виступили Секція майнових та немайнових сімейних спорів Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України (ААУ) та Центр сімейно-правових досліджень. 

Секція Майнових та немайнових сімейних спорів Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, до складу якої входить і партнер ЮГ «Право» адвокат Людмила Гриценко, працює над дослідженнями правовідносин у сфері сімейних відносин, в тому числі спорів про майно подружжя, його поділ, спорів про спадкове майно членів сім’ї, спорів між батьками про дітей, аліменти, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, та захисту прав дитини як суб’єкта сімейних правовідносин. 

Завданням Людмили Олександрівни було дослідити та розкрити аудиторії досить актуальну на сьогоднішній час тему: ”Алгоритм дій адвоката у справах про звернення стягнення на предмет іпотеки, в якому проживають або зареєстровані діти”. Оскільки мало хто з громадян розуміє що таке іпотека взагалі, та які негативні наслідки підписання іпотечного договору можуть настати, перед пані Людмилою була поставлена непроста задача. Щоб допомогти своєму клієнту не залишити себе і своїх дітей «на вулиці», адвокат має діяти професійно. Людмила Олександрівна, як справжній стратег, підготувала і розповіла про певний алгоритм дій, яким слід керуватися при наданні правової допомоги в такій ситуації.

Пані Людмила так вразила аудиторію своєю доповіддю, що 27 травня 2017 року Адвоката запросили виступити в м. Кропивницькому на семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів Кіровоградської області. Ми завжди керуємося правилом: «Если человек не предпринимает попытки сделать больше, чем он может, то ему никогда не удастся сделать все, на что он способен». Не зважаючи на свій дуже тісний графік пані Людмила все ж знайшла час, щоб виступити перед своїми колегами та поділитися з ними власним досвідом та знаннями. До свого дебюту в Кропивницькому Людмила Олександрівна ретельно підготувалася. Вона підкорегувала свою презентацію під відповідну аудиторію слухачів – адвокатів. Окрім норм права та прикладів судової практики з позитивним вирішенням спорів стосовно таких іпотечних договорів, Адвокатом була використана і інша література, наприклад «48 законов власти», «Искусство войны», «Государь». Окрім цього наша команда відрізняється своєю креативністю та неординарністю, до кожної справи ми підходимо по різному. Тому і при підготовці до подібних заходів стараємося внести якусь своєрідну родзинку. На цей раз Людмила Олександрівна вирішила провести паралелі із мультфільмом «Следствие ведут колобки» оскільки герої мультфільму теж використовували в своїх «пошуковій» діяльності зовсім не стандартні методи, чим неабияк вразила аудиторію. Як бачимо, справжнім стратегом у своїй професійній діяльності не можна народитися, але ним можна стати, доклавши «щіпку» зусиль до свого бажання. Ось так виглядає наш рецепт успіху;))). Презентацію можна переглянути на нашому сайті: http://pravo.ck.ua/tidings-ua/lekciya-advokata

«Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити». Цього місяця Адвокат Людмила Гриценко також виступала перед студентами Чигиринського економіко-правового коледжа Уманського національного університету садівництва. Темою лекції було обрано «Мистецтво написання позовних заяв». Під час своїх виступів (окремо для студентів 3 і 4 курсів) Людмила Олександрівна розкрила поняття позовної заяви, охарактеризувала її структуру та наголосила на деяких особливостях складання такого виду процесуальних документів. Також пані Людмила поділилася певними хитрощами-підказками та напрацьованими за роки практики законами професії.

Загалом, наш травень можна охарактеризувати одним словом – «ПРОДУКТИВНІСТЬ». Працювати більше – це не єдиний шлях до успіху. Працювати максимально ефективно – ось той шлях, який принесе в результаті велику віддачу.

Тетяна Жук

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 45. Разом: 339597
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!