А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
11.02.2018

Наші успіхи за 2017 рік

Для того, чтобы начать что-то новое, что-то должно закончиться

Начинать всякое дело следует красиво...

Каждый новый день – это шанс стать лучше, чем ты был вчера

І новий рік не є винятком. Закінчення певного періоду часу (не важливо – дня, місяця, року, століття чи ери) завжди супроводжується легкими нотками смутку за те, що вже пройшло, і великим хвилюванням за те, що буде далі. Планування подальшого життя, постановка нових задач та цілей, побудова шляхів їх досягнення... Одним словом – починати новий рік з чистого аркуша з чіткими та ясними планами. Ось уже місяць, як у всіх нас з’явилась така прекрасна можливість. Особливо, коли початок року припав на понеділок (чим не натяк долі?;)) Звісно, ми ще не знаємо, що для нас підготував 2018 рік (життя таке непередбачуване), проте вже з впевненістю та великою гордістю можемо розповісти Вам про те, чого досягли у 2017. Розпочнемо?

Быть совершенным – круто. Поэтому я работаю над собой каждый день

Найвидатнішою подією для нашої команди у 2017 році стала участь Людмили Олександрівни у ”Адвокаті майбутнього”.

«Адвокат майбутнього» – це перша всеукраїнська програма професійного розвитку для адвокатів, що ґрунтується на кращих національних та міжнародних практиках. Ініціатива започаткована за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Проект передбачає співпрацю між Канадським бюро міжнародної освіти, Асоціацією правників України, ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» за експертної підтримки Канадської асоціації юристів. Метою проекту є розробка та реалізація програми професійної підготовки адвокатів. З понад 700 конкурсантів до участі у Програмі відібрали 109 адвокатів з різних регіонів України, які і утворили першу «золоту» сотню учасників. Людмила Олександрівна стала однією із них. Навчання проходило у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Уся програма складалася з чотирьох навчальних модулів, присвячених питанням роботи адвоката з клієнтом та етиці спілкування, взаємодії адвоката з судом та іншими учасниками процесу, комунікації в адвокатській спільноті, незалежності адвоката і правосуддя, розвитку лідерських здібностей, менторства та наставництва, комунікації з різними засобами масової інформації, в соціальних мережах, особливостям роботи з громадською думкою.

14 грудня 2017 року Людмила Олександрівна отримала сертифікат про успішне проходження навчання у даній Програмі. У цей же день розпочалося навчання другої сотні адвокатів, до якої увійшов партнер Юридичної групи «Право» Шамов Олексій Анатолійович.

(детальніше про Програму «Адвокат майбутнього» Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Очень важно подпитывать свой ум, находиться в постоянной готовности воспринимать новую информацию

Одним із найважливіших пріоритетів нашої команди є постійний розвиток та вдосконалення. Мабуть тому життя звело нас всіх в #моякоманда – адже разом ми ростемо та розвиваємось, разом радіємо успіхам та переживаємо невдачі (точніше сказати, працюємо над помилками, оскільки за вибором професії змушені мати «холодний» розум;)). І коли цілої України вже замало для навчання, – ми впевнено переходимо її межі і крокуємо далі.

Влітку Людмила Олександрівна разом із партнером Юридичної групи «Право» Шамовим Олексієм Анатолійовичем мала можливість відвідати Європу та декілька міжнародних всесвітніх організацій, подивитися на їх функціонування «зсередини» та послухати лекції щодо цілей, напрямків діяльності та майбутніх реформ.

Серед найвизначніших – Організація Об’єднаних Націй, Європейський суд з прав людини. Найбільше захоплення в Людмили Олександрівни звісно викликав ЄСПЛ з його особливим поглядом на справи, критеріями прийнятності, цікавими прикладами рішень та власним (унікальним) аналізом Конвенції з посиланням на реальні справи. Масштаб та велич Ради Європи (як самої організації, так і будівлі, в якій вона розміщена) справила на Людмилу Олександрівну неабияке враження. А лекції у Міжнародній організації праці та Всесвітній організації інтелектуальної власності змусили задуматися над тим, чи не розпочати нам роботу у цих галузях…;)

Натхненні враженнями Людмили Олександрівни від поїздки, помічник адвоката Тетяна Жук та активна учасниця КМУ ВГО ААУ Олександра Біляєва зареєструвалися на дистанційні курси Всесвітньої організації інтелектуальної власності. 17 листопада 2017 року (знову натяк долі, оскільки у цей день святкується Міжнародний день студента, а як говорив Сенека «Век живи – век учись») ми склали іспит та отримали сертифікати про успішне завершення курсів.

Человек не может по-настоящему усовершенствоваться, если не помогает усовершенствоваться другим

Людина, яка знаходиться у постійному пошуку нової інформації, навчається та удосконалює свої знання та вміння за будь-якої можливості, – просто зобов’язана поділитися своїми здобутками з іншими.

2017 рік став плідним для нашої команди і в сфері освіти. Людмила Олександрівна не тільки навчалась, а й навчала сама. Її було запрошено з лекціями для студентів до багатьох навчальних закладів (ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Східноєвропейський університет, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва).

Також Людмила Олександрівна приймала участь у заходах, організованих для колег-адвокатів. Особливо хочеться відмітити Круглий стіл на тему «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина», співорганізаторами якого виступили Секція майнових та немайнових сімейних спорів Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України (ААУ) та Центр сімейно-правових досліджень (17 травня 2017 року, м. Київ). Виступ так сподобався колегам, що вже 27 травня 2017 року Адвоката запросили виступити в м. Кропивницькому на семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів Кіровоградської області.

У березні 2017 року нашу команду було запрошено на радіо. Там ми розповіли про ще один наш інтерес – Черкаський осередок Клубу майбутніх адвокатів ВГО Асоціації адвокатів України. Як Ви могли дізнатися раніше, восени 2016 року Людмилу Олександрівну було призначено його керівником.

Говорячи про ЗМІ, слід також написати про виступ Людмили Олександрівни на черкаському телеканалі ТРК «Ехро-TV», в якому вона поділилася цікавою інформацією з приводу трудових відносин та видів відповідальності. Також Людмила Гриценко разом з Директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Скіць Станіславом Миколайовичем розповідали на цьому ж телеканалі про безоплатну правову допомогу.

Человек, идущий по пути развития, делает акцент не на себе, как на превосходном специалисте, а на людях, для которых он развивается, которым помогает

Світогляд людини, здатної осягнути необхідність до саморозвитку та самореалізації, постійно змінюється, набуває нових фарб, таким чином роблячи її спроможною підлаштовуватися під шалений темп сучасного світу і допомагати з цим іншим.

У 2017 році ми виграли декілька цікавих справ. По-перше, ми уклали мирову угоду в дуже важкій справі про розподіл майна подружжя та утримання неповнолітньої дитини. По-друге, ми змогли добитися справедливого рішення у кримінальній справі, в якій фігурували «сумнівні» докази (винна особа могла уникнути справедливого вироку, що для нас було неприпустимим;)). По-третє, ми виграли три справи, захищаючи підприємство від наслідків незаконної перевірки ДАБІ, яка намагалася виписати штраф на суму більш як 300 000 грн. По-четверте, у минулому році ми успішно попрацювали над декількома спадковими справами (на яких ми теж спеціалізуємося). Ми не тільки допомогли спадкоємцям з визнанням їх права власності на спадкове майно, а і захистили їх права від незаконних посягань. По-п’яте, ВСУ скасував рішення двох попередніх судових інстанцій у справі про перегляд рішення за нововиявленими обставинами (особа засуджена до довічного позбавлення волі). Остання перемога хоч і має чисто процесуальний характер, та фактично вона дуже важлива, оскільки відтепер до даної справи буде залучена громадськість в особі присяжних. Варто зазначити, що до моменту постановлення вищезазначеного рішення фактично всі судді Апеляційного суду Черкаської області мали категоричну позицію, щодо участі присяжних; вони вважали, що такі справи мають слухатись виключно в складі трьох професійних суддів.

Отже, як Ви можете спостерігати, 2017 рік видавався для нас дуже продуктивним (продуктивність – наш коник;)) Що ми плануємо у 2018? Нас чекають #великиедела … хтось складе важкий іспит і зможе гордо назвати себе Адвокатом, а хтось вже святкуватиме 10 років успішної адвокатської практики… Проте всіх нас об’єднує одна мета – не зупинятися на досягнутому, а впевнено крокувати тільки вперед, працювати над собою і з кожним днем ставати ще кращими і робити кращим цей світ. Бо хто сказав, що зміна світу не може початися з адвокатури?;) Человек не может обнаружить новые океаны, если он не имеет смелости потерять из виду берег… Слідкуйте за нами, далі – ще цікавіше…;)))

Помічник адвоката Тетяна Жук, Учасниця КМУ ВГО ААУ Олександра Біляєва

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 44. Разом: 337243
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!