А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
02.05.2014

Переддипломна практика черкаських студентів-юристів

В лютому цього року адвокат Гриценко Людмила Олександрівна взяла участь у Всеукраїнській юридичній школі, де виступила з доповіддю і познайомилась із багатьма студентами юридичних факультетів.

Своїм виступом вона завоювала прихильність слухачів і деякі з них виявили бажання відвідувати її безкоштовні міні-тренінги по декілька разів на тиждень. На тренінгах студенти обговорюють з Людмилою Олександрівною актуальні теми юридичної практики, зміни сучасного законодавства і особливості професії. Таким чином студенти як перших так і останніх курсів переймають досвід у професійного адвоката.

Декілька студенток четвертого та п’ятого курсів юридичного факультету Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького виявили бажання проходити у адвоката Гриценко Л.О. переддипломну практику. Серед них – Жук Тетяна, Кондратенко Аліна та Медведєва Анастасія.

В ході практики студенти беруть участь у вивченні спеціального законодавства, документації нових та вже завершених справ, відвідують судові засідання тощо. Найголовнішим досвідом, на думку Людмили Олександрівни, є можливість самостійно розібратися в ситуації, надати їй правову оцінку, розробити стратегію захисту і підготувати необхідні документи для подачі до суду.

Завдяки допомозі і під чітким керівництвом досвідченого наставника, студенти зможуть отримати практичний досвід, який у випадку вибору професії адвоката, знадобиться їм на цій нелегкій ниві.

Як каже Людмила Гриценко, «ми самі виховуємо наступні покоління», тому турбота і професійне виховання студентів-юристів для неї є важливим критерієм в розвитку сучасної адвокатури.

Одну з робіт студентки Жук Тетяни можна переглянути тут.

Наталія Соловей

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 101. Разом: 192774
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!