А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
04.12.2014

Семінар для адвокатів

04 грудня адвокат Гриценко Людмила та адвокати ЮГ «Право» Шамов Олексій і Брус Сергій відвідали черговий семінар з підвищення кваліфікації, організований та проведений Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Черкаської області за підтримки Національної асоціації адвокатів України.

Для адвокатів ЮГ «Право» та адвоката Людмили Гриценко відвідування семінарів за 2013-2014 рік стало доброю звичкою, оскільки фактично раз на два місяці фахівці групи відвідують такі заходи в рамках різних проектів, організованих за підтримки НААУ, ААУ, ОБСЕ, Української Гельсинської спілки з прав людини та інших небайдужих організацій.

Доповідачами окремих тем виступили: Іваненко Ігор Володимирович – суддя апеляційного суду Черкаської області, Грабовський Юрій Леонідович – адвокат-тренер, експерт НААУ, Циганков Андрій Ігорович – адвокат, голова комітету з питань адвокатської етики при НААУ.

В рамках семінару адвокатам були представлені такі теми: «Особливості розгляду в суді апеляційної інстанції кримінальних проваджень щодо оскарження ухвал слідчих суддів» (на що варто звертати увагу в апеляційній скарзі, її форма та зміст, порядок подачі доказів та стадії судового процесу щодо розгляду апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів), «Адвокатський запит» (особливості формулювання адвокатського запиту, його форма, правові підстави формування адвокатського запиту, порядок дій адвоката в разі неотримання відповіді на адвокатський запит), «Дії адвоката під час затримання» (права та обов’язки адвоката та підзахисного під час затримання, порядок оформлення процесуальних та звітних документів), «Дотримання правил адвокатської етики в рамках роботи органів адвокатського самоврядування і спілкування адвокатів один з одним» (адвокатська таємниця, нерозголошення особливостей та стадій справи, особи підзахисного, стратегії захисту).

По закінченню семінару всі учасники отримали сертифікати.

Наталія Соловей

Мої особисті враження від семінару були наступними:

Іваненко І.В. розповів про практичні аспекти і законодавчі особливості розгляду в апеляційному суді кримінальних проваджень саме в розрізі оскарження ухвал слідчих суддів. Доповідач поділився з аудиторією напрацьованою ним практикою з даного питання, зупинився на процесуальних особливостях та повноваження апеляційного суду. Звучали цікаві запитання. Аудиторія отримала практичні поради.

Відомий харизматичний адвокат Андрій Циганков розповідав про важливість дотримання правил адвокатської етики при спілкування адвокатів між собою та в рамках органів самоврядування адвокатури. Підняті ним питання були особливо важливими на фоні останніх подій, що передували організації адвокатського з’їзду. Доповідач поділився власними враженнями від перебування в Чехії, та розповів як почесно та цікаво там проходить святкування дня адвокатури. Дякуємо за цікаві доповіді, кожен з нас має простір для особистого росту.

Неможливо залишити поза увагою дві доповіді відомого адвоката-тренера Юрія Грабовського. На сьогодні актуальність теми щодо адвокатського запиту важко переоцінити. Людина, звертаючись за захистом своїх прав, прагне отримати не лише якісні юридичні послуги, але й оперативну, змістовну стратегію розв’язання правової ситуації. Запит адвоката в останні роки стає доступним інструментом для отримання відповідної інформації, здобуття доказів та побудови лінії захисту в судовому процесі. Ю.Грабовський поділився з слухачами за допомогою відеодоповіді напрацьованими ним особисто особливостями складання запитів. Скажу відверто, наступного для після семінару я готувала кілька адвокатських запитів і після прослуханої доповіді мої запити дещо вдосконалилися завдяки влучним порадам Ю.Грабовського.

Остання тема семінару «Дії адвоката під час затримання» не була новою для мене, оскільки в рамках проекту надання безоплатної вторинної правової допомоги, учасником якого я є з 2013 року, така тема вже аналізувалася та детально вивчалася адвокатами на семінарах в Центрі надання безоплатної вторинної правової допомоги. Але завдяки влучним практичним коментарям Ю.Грабовського, всі адвокати отримали зручний алгоритм дій у випадку затримання їх клієнта.

Дякую доповідачам за цікаві, змістовні та практичні доповіді. Миру Вам, процвітання, натхнення та добра.

Адвокат Людмила Гриценко

Беручи участь в семінарах та тренінгах, адвокати ЮГ «Право» підтримують рівень своєї кваліфікації відповідно до рівня розвитку сучасного законодавства та запитуваних клієнтами потреб. Тому отримувані нашими клієнтами послуги будуть завжди надані з урахуванням найостанніших змін та нововведень як в процесуальних правових аспектах, так і на рівні матеріальних норм права.

Координатор ЮГ «Право», адвокат Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 19. Разом: 192917
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!