А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
05.04.2014

Участь у каскадному тренінгу

Адвокат Людмила Гриценко взяла участь у каскадному тренінгу на тему «Дії захисника під час судового провадження». Відбувся тренінг у м.Черкаси 21 березня 2014 року та був одним з 50 каскадних тренінгів, які проходять протягом березня-квітня 2014 року по всій Україні для адвокатів, залучених у 2014 році до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Адвокат Гриценко Людмила Олександрівна включена до реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу з 2013 року.

Вищевказаний каскадний тренінг організовано Координаційним центром та Черкаським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у співпраці з Ініціативою з верховенства права Американської асоціації юристів (ABA ROLI). Тренерами були адвокат-тренер Євген Грішин та радник з правових питань Американської асоціації юристів, адвокат Ліза Руссо.

У ході тренінгу обговорювались питання ролі захисника на окремих стадіях судового провадження, зокрема, вступної (новела для українського судочинства) та заключної промов, прямого та перехресного допиту, доказування під час судового провадження. Обговорено методичні рекомендації на теми «Дії захисника під час кримінального провадження в суді першої інстанції» та «Дії захисника з доказування на різних стадіях кримінального провадження (збирання доказів, адвокатське розслідування)». Під час тренінгу мали місце цікаві практичні заняття з розв’язання різних правових ситуацій. Як підсумок – проведено рольове моделювання допиту в судовому процесі.

З програмою тренінгу можна ознайомитись на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги: http://legalaid.gov.ua.

Основною метою проведення каскадних тренінгів є підвищення кваліфікації адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі. Після прослуховування повної програми тренінгу її учасники отримали сертифікати. Результатом моєї участі у вказаному тренінгу є отримання додаткових навиків та вмінь стратегічного формування лінії захисту в судовому провадженні з урахуванням новел Кримінального процесуального кодексу України 2012 року та міжнародної судової практики.

Людмила Гриценко

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 97. Разом: 192770
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!