А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
10.01.2015

Участь у пост-шоу «Врятуйте нашу сім’ю» на телеканалі «СТБ»

В грудні 2014 року до координатора групи «Право» Олексія Шамова (м.Черкаси) звернулись представники телеканалу «СТБ» (проект «Врятуйте нашу сім’ю») з пропозицією забезпечити участь фахівця групи для юридичних консультацій учасникам пост-шоу.

Після перемовин, враховуючи спеціалізацію юристів групи «Право» та її партнерів, в якості експерта до участі в програмі запрошено адвоката Гриценко Людмилу, яка в тому числі спеціалізується на роботі у галузі сімейного права.

В рамках пост-шоу програми адвокат надала парі-учасниці юридичні консультації з питань внутрішньо-сімейного усиновлення дитини дружини, народженої до шлюбу. Такі наміри у пари виникли у зв’язку з тим, що старший син має цього року йти до школи, а от прізвище носить не таке, як в інших членів сім’ї. Тому чоловік і вирішив усиновити хлопчика та дати йому своє прізвище, щоб у дитини не виникало ніяких складнощів у спілкуванні з однолітками а також в оформленні документів.

Під час консультації сімейна пара дізналася не лише про процедуру усиновлення, але й про необхідний перелік документів, що підтверджують спроможність чоловіка взяти на себе відповідальність батьківства за дитину, а також про можливість врегулювання деяких спірних питань, пов’язаних з перешкодами для надання органом опіки та піклування згоди на те, щоб конкретна особа могла стати батьком дитини.

Учасники пост-шоу «Врятуйте нашу сім’ю» залишилися задоволеними отриманою інформацією про можливость усиновлення, враховуючи наявність певних нюансів. Адвокат запропонувала альтернативне вирішення питання зміни прізвища хлопчика з відстрочкою усиновлення на 1 рік.

Як каже пані Людмила, безвихідних ситуацій не буває, варто лише гарно подумати над їх вирішенням.

Виражаємо телеканалу «СТБ» щиру вдячність за те, що черкаські юристи засобами телебачення мають можливість брати активну участь у житті українського суспільства, ділитись своїм досвідом і знаннями з необмеженим колом осіб.

Переглянути відеосюжет можливо за посиланням.

Координатор ЮГ «Право» Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 7. Разом: 335386
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!