А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
01.11.2017

Відгук про виступ Д.Овчарова

Обшук – це емоція. Задача органів досудового розслідування – вселити емоцію страху.

Задача адвоката – цього не допустити.

Минулої п’ятниці наша команда на чолі з Людмилою Олександрівною та студенти-учаскни КМА ВГО ААУ відвідали круглий стіл, на якому адвокати ЮК «Юскутум» Денис Овчаров та Олександр Горобець розповіли про «10 помилок адвоката під час обшуку». Захід був організований відділенням Асоціації правників України в Черкаській області.

Обшук – одна з найважливіших та найскладніших слідчих дій. Його метою є виявлення та фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Обшук є стресом не тільки для клієнта, але і для адвоката. Мабуть тому, дуже багато фахівців, які ніби то розуміють процес проведення даної слідчої дії в теорії, прибувши на «об’єкт» елементарно губляться і не розуміють, чому ж їх раціональна теорія взагалі не поєднується з практикою органів досудового розслідування. Обшук – це здатність адвоката управляти і своїми емоціями, і емоціями клієнта, і загалом усім процесом.

Основною задачею доповідачів було навчити всіх присутніх не тільки як не дати слідчим органам завдати шкоди інтересам свого клієнта, а і як самому не перетворитися на «епіцентр катастрофи». Навіть в тяжких випадках, що виникають в результаті обшуку –досвідченому адвокату не складно повернути ситуацію на самий початок: повернути кошти, майно, документи та ін. Складним в даному випадку являється деактивувати у працівників відчуття страху, демотивації, невпевненості та втрати віри в компанію, в якій вони працюють. Необхідно, щоб всі працівники пам’ятали і знали, що коли мова йде про безпеку, усі вони є невід’ємною частиною компанії, яка має триматись разом в будь-якій ситуації. Готувати людей до того, щоб надати ефективну протидію неправомірному обшуку потрібно і це можливо. А адвокат, як людина з «найхолоднішим» розумом, має цьому сприяти.Денис Овчаров та Олександр Горобець допомогли адвокатам зробити роботу над помилками, відповіли на деякі питання та наголосили на тому, чого раніше не було помітно «неозброєним оком». Лекція вийшла цікавою, моментами веселою, та найголовніше – дуже інформативною, а отримані знання допоможуть в майбутньому не впадати у відчай при фразі: «Тебе викликають на обшук/Тримайте Ухвалу про проведення обшуку». Попереджений – значить озброєний. Дякуємо колегам, що поділилися синтезованим досвідом та певними лайфхаками. До нових зустрічей!

Людмила Гриценко, учасниця КМА ВГО ААУ Олександра Біляєва

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 9. Разом: 335388
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!