А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
09.01.2017

Враження членів нашої команди та студентів від участі у VI Школі майбутнього адвоката ААУ

Як ми вже повідомляли наших читачів, починаючи з 27 жовтня 2016 року Людмила Гриценко очолює Черкаський оседерок Клубу майбутніх адвокатів ВГО Асоціація адвокатів України.

Це не просто формальна інформація чи колекція певних регалій. Ми «командні» гравці на ринку юридичних послуг. Ми добре розуміємо, що сила системи – рівна силі її найслабшого елементу, тому активно розвиваємо та взаємодіємо з молодим поколінням студентів юридичних ВУЗів Черкащини. Навіщо? Тому що ці молоді люди формуватимуть світогляд наших дітей.

Хочеться процитувати Святослава Вакарчука ”Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни...”

Враження учаників:

Жук Тетяна, помічник адвоката Гриценко Л.О.

Враження про VI Школу Майбутнього адвоката яка пройшла 1 жовтня 2016 року

”…Спочатку було трошки ніяково. Я з Черкас, а на цьому заході було багато киян. Та потім я усвідомила, що всі ми учасники одного цікаво проекту, де перед нами відкривається безліч можливостей для розвитку і становлення.

…Надихає легкість і наснага, з якого метри юриспруденції діляться своїм синтезованим досвідом з молодим поколінням. Впускають у свій цікавий світ професії, сиплють законами… тільки встигай записувати. Спілкування під час перерви за чашкою чаю таке особливе, живе, як у вулику… У мене склалося таке враження, що саме під час таких кава-чай-пауз і зароджуються можливі і неможливі варіанти подальшої співпраці та взаємодії… так і потрапляють молодші партнери в адвокатські об’єднання. Не через зв’язки, а через спільні ідеї, особливу ідеологію.

Приємно було відчувати на собі, як досвідчені юристи, адвокати, керуючі партнери бачать в нас не конкурентів, а колег. Усвідомлювати бажання небайдужих людей поділитися тим, що здобуте на нелегкій ниві юриспруденції…”Олександра Біляєва, студентка ІІІ курсу ЧНУ ім. Б.Хмельницького, спеціальність правознавство, учасниця Клубу майбутніх адвокатів ВГО ААУ

Враження про VIІ Школу Майбутнього адвоката, яка пройшла 3 грудня 2016 року

”3 грудня в стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбулась VII школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів України. На майстер-класи було запрошено багато фахівців – відомих адвокатів, суддя Окружного адміністративного суду м.Києва, Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії м.Києва, а також члени самоврядування ААУ. Серед тем, що висвічувались спеціалістами були – розподіл спільного майна подружжя, тонкощі надання правової допомоги у сімейних справах, інтелектуальна власність, проблеми визначення юрисдикції, протидія рейдерству, група адвокатів в кримінальному провадженні, затримання та санкції. Також була висвітлена тема місця жінки в адвокатурі і розкрито деякі тонкощі адвокатської етики.

З найцікавішими доповідями, на мою думку, виступили Олег Простибоженко, Богдан Санін, Віталій Мацелюх, Михайло Рейзін, Олександр Черних та Армен Нерсесян. Варто зазначити, що на цьому заході у лекторів-чоловіків були значно захопливіші теми, ніж у лекторів-жінок.

Олег Простибоженко розкрив проблеми поділу спільного майна подружжя: яким чином це можна зробити, які труднощі можуть виникнути та як можна їх можна вирішити. Богдан Санін – мій фаворит – допоміг усім присутнім визначити різницю між підсудністю та юрисдикцією, а також поділився деякими хитрощами та секретами, які застосовує під час судового розгляду справи. Віталій Мацелюх надав студентам багато корисних та дієвих порад у протидії рейдерству. Михайло Рейзін на прикладі власних кейсів розповів про види санкцій та правильність їх застосування, правила складання протоколу затримання та розкрив особливості самого затримання. Олександр Черних поділився досвідом щодо організації роботи групи адвокатів в кримінальному провадженні. Виступ Армена Нерсесяна також був присвячений кримінально-правовій тематиці, а саме майновим правам громадян у кримінальному провадженні – тимчасовому вилученню та арешту майна, особливостям виїмки речей а також можливим шляхам їх скорішого повернення власнику.

Також з лекціями виступали Анастасія Гурська, Анна Кравчук, Валентина Рудакова та Олександр Поліводський.

Загалом, мені дуже сподобались лекції, вони були дуже цікавими та зрозумілими. Кожен з виступів допоміг мені розібратися в деяких сферах діяльності адвоката, дав щось нове та роз’яснив старе. Цей досвід, отриманий на цьому заході, я сподіваюсь, стане дуже корисним в моїй діяльності. І я матиму змогу застосувати всі отримані знання на практиці вже дуже скоро.”

Олександр Шамов, член Клубу майбутніх Адвокатів ААУ, студент 5-го курсу, спеціальність правознавство (співпрацюю з ЮГ «ПРАВО»).

03.12.2016 року відвідав VIІ Школу майбутніх Адвокатів ААУ, що проходила в приміщенні Київського національного торгово-економічного університету, де відбувся насичений семінар за участю спікерів, які є практикуючими юристами в різних галузях права.

Кожен з спікерів VIІ школи цікаво висвітлював актуальні питання сьогодення в професії юриста, розповідав тонкощі застосування норм права з чого я отримав знання, які не знайдеш в літературі та не почуєш в стінах навчальних закладів. Отримані знання неодноразово допоможуть мені в подальшому юридичному шляху за що Клубу майбутніх адвокатів, кожному з організаторів, спікерів та учасників хочу висловити свою вдячність за унікальну можливість вільно спілкуватися з досвідченими колегами та отримувати безцінні знання.

Владислава Медуха, студентка V курсу НЮУ ім. Я. Мудрого, спеціальність правознавство (співрацюю з фахівцями групи Шамовим О. А. та Лещинським О. Й.)

Враження про VIІ Школу майбутніх адвокатів, яка пройшла 3 грудня 2016 року

«Найбільш цікаво слухати доповідачів, які не лише пояснюють теоретичний матеріал, а й доповнюють свій виступ прикладами з практики, з їх особистої професійної діяльності. Саме такими були виступи юристів, які читали лекції у VII Школі майбутніх адвокатів. Всі доповіді були цікавими і пізнавальними. Однак, мені найбільше сподобались виступи Олега Простибоженка, Віталія Мацелюха, Михайла Рейзіна. Не можна залишити без уваги емоційні і захопливі розповіді Валентини Рудакової, яка є адвокатом, Головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва. Зміст її виступу був повністю побудований на основі життєвих ситуацій, які траплялися під час здійснення нею адвокатської діяльності. Її розповіді показали, що не потрібно опускати руки, завжди потрібно боротися у разі порушення законних прав клієнта, навіть якщо час на захист цих прав обмежений однією добою, навіть якщо такий захист здається на перший погляд неможливим…

Дякую Клубу майбутніх адвокатів за можливість стати учасником такого цікавого та корисного заходу, з якого кожен отримав для себе щось нове. Вважаю, що отримані знання обов’язково будуть застосовані учасниками Школи у майбутньому, при здійсненні ними діяльності у сфері юриспруденції.»

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!