А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
01.12.2016

Як ми провели жовтень – місяць з життя групи «Право»

«Лидерство — это не разовая акция. Лидерство — это стиль жизни» – И.Хакамада

Шановні клієнти та відвідувачі сайту! У вересні ми поділилися з Вами емоціями, навичками та знаннями, здобутими за місяць. Започатковуємо традицію. Тепер ми б хотіли трішки розповісти Вам про жовтень 2016 року із життя ЮГ «ПРАВО».

Ми здобуваємо нові знання. Ми ділимося ними з молодим поколінням. Розпочався місяць досить насичено. 01.10.2016 року партнер юридичної групи «ПРАВО» адвокат Гриценко Людмила Олександрівна виступила доповідачем на VI Школі кар’єрного росту майбутніх адвокатів. Школу було організовано Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Людмила Гриценко виступила із доповіддю на тему: «Особливості участі адвоката у справах про ДТП: кримінальний та адміністративний аспекти, варіанти процесуальних рішень». Відео за посиланням.

Пані Людмила побудувала свій виступ у формі алгоритму дій: починаючи з моменту ДПТ і до судового розгляду справи. Зуміла зацікавити аудиторію, отримати максимум уваги та взаємодії. Співпраця з молодим поколінням правників є одним із важливих напрямків розвитку для адвокатів ЮГ «ПРАВО». Участь у Школі також взяла помічник Гриценко Людмили – Жук Тетяна.

Ми – розвиваємось. Ми – Бренд. 02.10.10. 2016 року участь у організованому бізнес школою PROFI Space інтенсиві «Я-Бренд: покрокова інструкція зі створення власного бренду». Це неймовірний, цікавий та насичений захід. Тут ми збережемо інтригу, оскільки бізнес школа PROFI та її керівник Ульяна Кулікова проводять такі заходи, які треба відвідувати, а не розповідати про них. Скажемо тільки одну, почуту на тренінгу фразу – ”Преврати себя в бренд или… умри”.

Ми скидаємо панцир нормативізму. 06.10.2016 року Людмила Гриценко виступила на Круглому столі на тему: «Насильство в сім’ї: як захиститися?», організований Комітетом сімейного права Асоціації адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України, Офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини, Державним університетом інфраструктури та технологій і Центром сімейно-правових досліджень. Пані Людмилі було запропоновано розкрити питання «Кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення у випадках домашнього насильства: переваги та недоліки» . Маючи багаторічний досвід роботи, в доповіді адвокат Гриценко Людмила провела паралель між нині чинними нормами КПК, якими врегульовано порядок провадження у формі приватного обвинувачення, та нормами КПК України 1960 року, зупинилася на перевагах і недоліках ”старих” і ”нових” процесуальних форм.

В кінці виступу, Гриценко Людмила акцентувала увагу на тому, що професіонал своєї справи завжди прагне досягнути максимального результату при наданні правової допомоги. Для цього, на думку пані Людмили, адвокатові необхідно обговорити з клієнтом цілі, які він ставить перед собою, з’ясувати справжні мотиви. Адже за діями, мотивами клієнта може стояти образа і бажання помститися. Адвокатура – це мистецтво, а досвідчений адвокат – митець, який чує та читає людські душі. Сучасна адвокатська спільнота розуміє, що рівень правової культури населення потрібно підвищувати. Тому адвокат має знайти першооснову мотивів клієнта та роз’яснити наслідки їх реалізації.

Приймаючи рішення про притягнення до відповідальності члена сім’ї подумайте, перш за все, про дітей, можливі наслідки, які вплинуть на їхню долю, зважте всі «за» і «проти».

До участі в заході було запрошено Зориславу Ромовську. Підбиваючи підсумки роботи Круглого столу, Зорислава Василівна Ромовська побажала його учасникам «скинути панцир нормативізму» , дивитися на проблему насильства в сім’ї якомога ширше, а не лише з точки зору писаного права. Крім того, вона закликала адвокатів не боятися та вимагати більшого для своїх клієнтів, зокрема від суду. Цю думку підтримав і Ярослав Павлович Зейкан, додавши, що суддя зобов’язаний реагувати навіть на найсміливіші ідеї адвоката. І, може, якась із цих ідей спрацює на користь клієнта.

Варто зауважити, що викоханий та народжений пані Зориславою Ромовською коментар до Сімейного кодексу України 2004 року в свій час надихнув Людмилу Гриценко працювати в галузі сімейного права. Низький уклін пані Зориславі.

Переглянути виступ Людмили Гриценко можна за посиланням.

Стаття за посиланням.

А восьмого жовтня вся Україна святкувала День юриста. Ми не були виключенням, теж святкували, вітали колег.

Ми – поважаємо закон. Ми творимо з повагою до нього. Ми є співавторами кількох важливих законопроектів. 12.10.2016 року відбулися Парламентські слухання на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист». Людмила Гриценко є одним із співавторів законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо покращення захисту права дитини на належне утримання», який було презентовано на Парламентських слуханнях.

19 жовтня 2016 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні вищевказаний законопроект № 4928 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо покращення захисту права дитини на належне утримання» (244 депутати – «ЗА!»).

Нові тенденції: ми в курсі останніх важливих змін. 13.10.2016 року Людмила Гриценко та Олексій Шамов відвідали Круглий стіл «Нововведення в сфері державної реєстрації нерухомого майна. Розгляд скарг у сфері державної реєстрації», який проведено за ініціативи Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Черкаській області. Дізналися про нововведення в сфері державної реєстрації нерухомого майна, реєстрації та зняття обтяжень, деталі апостилювання документів через органи відділів РАЦУ.

Ми вміємо чути один одного і домовлятись. В одній із судових справ по земельному спору щодо подвійної реєстрації права оренди на земельні ділянки фахівці групи Лещинський Олександр та Шамов Олексій у співпраці з протилежною стороною спору провели документальне оформлення мирової угоди. Справа, що перебувала на розгляді суду більше двох років завершилась взаємним порозумінням, як найціннішим надбанням.

Підвищення кваліфікації адвокатів: обов’язок чи свідомий вибір на шляху розвитку? 21.10.2016 року адвокати Юридичної групи «ПРАВО» Шамов Олексій, Людмила Гриценко та їх помічники взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації для адвокатів Черкаської області. Для спеціалістів ЮГ «ПРАВО» участь в таких заходах це завжди свідомий вибір, а не обов’язок прописаний в Законі.

В якості доповідачів Семінару було запрошено суддю Апеляційного суду Черкаської області Іваненко Ігоря Володимировича та суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Щепоткіну Валентину Володимирівну.

Адвокати Черкащини прослухали доповіді про підстави та особливості вирішення судом апеляційної інстанції питання щодо повторного дослідження, встановлення під час кримінального провадження обставин та доказів. Валентина Володимирівна розповіла учасникам семінару про особливості застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Семінар був цікавим. Періодами – інтерактивним. Наболілі теми потребували обговорення. Кожен охочий отримав роз’яснення практичної ситуації, яка його цікавила.

”Имейте смелость позиционировать себя, отличайтесь” (Бодо Шефер)

21.10.2016 року Людмила Гриценко відвідала PROFI Fashion м.Київ Говорили про стилі, аксесуари та їх досконале поєднання.Зацікавило – приєднуйтесь.

Ми співпрацюємо з молодим поколінням юристів. 22-23 жовтня 2016 року в стінах Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького проходила ІІІ Всеукраїнська правнича школа зі спадкового права. Захід було організовано Черкаським осередком Ліги студентів Асоціації правників України. Уже втретє в якості спікера на Школу було запрошено адвоката Гриценко Людмилу партнера ЮГ «ПРАВО». Тема доповіді пані Людмили «Особливості спадкування за заповітом. Плюси та мінуси спадкового договору в розрізі адвокатської практики».

Людмила Олександрівна розповіла студентам про відмінності між заповітом та спадковим договором, акцентувала увагу на особливостях цих двох способів розпорядження майном та процедурах оформлення спадщини. Пані Людмила також поділилася з учасниками Школи реальними справами з власної практики. На конкретному прикладі досить просто пояснити юним правникам непрості «юридичні тонкощі» спадкових правовідносин. А прикладів у Людмили Гриценко більше ніж достатньо. Адже спадкове право – один із напрямів, в яких Людмила спеціалізується.

Піклуючись про підростаюче покоління колег, пані Людмила поділилася з учасниками секретами успіху адвокатської діяльності та напрямками, в яких варто розвиватися, щоб стати професіоналом своєї справи.

Ми – багатовекторний шлях розвитку. 27 жовтня 2016 року Людмилу Гриценко призначено керівником Черкаського осередку Клубу майбутніх адвокатів Асоціації Адвокатів України. Як написала в коментарі до даної новини в ФБ помічник Тетяна Жук – це багатовекторний і всеохоплюючий шлях розвитку для молодого покоління юристів. Почнемо з підписання Меморандумів про співпрацю. Далі – цікаві заходи для студентства, правові ігри, відвідування судових засідань, майстер-класи, перегляд фільмів на юридичну тематику з виявленням законів професії.

Маленькими кроками до практики ЕСзПЛ. 30.10.2016 року – Людмила Гриценко відвідала семінар «Що треба знати юристу для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини», організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Теми: «Права, гарантовані Європейською Конвенцією, їх тлумачення Європейським Судом з прав людини», «Критерії прийнятності скарг в Європейський Суд з прав людини», «Фактики в світі галактики»: Як сформулювати фактичні обставини справи» .

Людмила Гриценко – ”Вихідний день з переведеним годинником і ранковою кавою в м.Києві. Вісім годин пролетіли як на відпочинку. Екскурс від історії створення ЕСзПЛ до детального аналізу нератифікованих на сьогодні 15 та 16 Протоколів. Вчилися на практиці. Цікаві кейси. Разом з суддями вирішували задачі. Вчилися писати фабулу складної справи п’ятьма простими реченнями. В перервах кава. Їхала додому ще більше закохана в юриспруденцію” (с) .

Будь-який шлях завжди починається з першого кроку. Ми впевнено крокуємо в бік розвитку і розширення кордонів, в тому числі й кордонів своїх можливостей.

Ми – команда ефективності і професіоналізму. Крім вищевказаного, ми відвідали за жовтень близько 40 судових засідань по різним справам та проконсультували близько 60 осіб.

А як Ви провели жовтень?

Людмила Гриценко, Тетяна Жук

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 26. Разом: 335405
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!