А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
21.04.2018

Як ми розпочали весну, або рівні росту в професії

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св. Франциск Асізський

3 березня 2018 року у м. Києві відбулась VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів, організована Клубом майбутніх адвокатів ААУ. І #моякоманда мала можливість її відвідати.

Традиційно, захід розпочався із виступу Президента Клубу майбутніх адвокатів Лесі Дубчак. Напередодні восьмого березня управління Клубу вирішило запросити в якості спікерів юристів жіночої статті, серед яких була і наша Людмила Олександрівна.

Темою її виступу було «Мистецтво укладання мирових угод». «Для юриста дуже важливо побачити в опоненті свого союзника…». Людмила Олександрівна завжди підходить до підготовки виступів креативно та нестандартно, тому її доповідь була дуже цікавою, насиченою та мегакорисною. У якості «основи» були взяті мости з різних куточків світу. В кожного мосту – своя історія, яку Адвокат вправно синтезувала у своєрідну «алегорію» – фрази, які характеризують ті чи інші сторони мирових угод.

Таким чином, аудиторія не тільки легко засвоїла основи мирного вирішення конфліктної ситуації (так званого «компромісу, за якого пиріг ділиться таким чином, щоб кожна сторона була впевнена, що найкращий шматок дістався йому» ), а і ніби здійснила пізнавальну кругосвітню подорож. На думку Людмили Олександрівни, такий виступ носить в собі не тільки освітній характер, а і за допомогою незвичайних/небуденних предметів допомагає зосередити увагу аудиторії на головних аспектах доповіді і правильно розставити пріоритети.

Про даний захід, колег-лекторів і про свій виступ зокрема, Людмила Олександрівна розповідає так:

”Розвиток професіонала в професії має різні стадії. Таке твердження однозначно не оминуло й юриспруденцію.

Спочатку юні колеги вчаться теорії у ВУЗах. Далі послідовно знайомляться з процесом реалізації отриманих знань та навичок під час проходження практики. Наступним кроком є крок масштабування відповідальності, коли молодий спеціаліст приходить працювати, застосовує на практиці отримані знання, усвідомлює, що теорія абсолютно не дорівнює практиці… Вчиться знову, тільки методам саме практичного застосування знань, напрацьовує нові навички, здобуває дорогоцінний досвід. Робить помилки, відчуває смак поразок….

Ріст в професії може мати різні вектори. Основних два – розширення і заглиблення. Кожен обирає той, який йому більше імпонує. Наступна стадія розвитку в професії – це свідоме закріплення своїх знань і усвідомлення собівартості. Тобто стадія ”я точно знаю, як це робити і це коштує стільки-то”. Це доволі класна стадія. Далі теж є кілька напрямків для розвитку. Перший, ”як робити те, що я знаю, ще краще”, або ”як поділитися своїми знаннями з молодим поколінням profi”. Ці напрямки не взаємовиключні. Вони взаємопов’язані і взаємозамінні.

Наступна стадія розвитку в професії – це усвідомлення професійних законів і напрацювання нових, більш екологічних, альтернативних, сучасних методів роботи, вплітання в професійну діяльність нових напрямків, які модернізують робочий процес, роблять його більш зручним. Це стадія, яка потребує внутрішньої готовності полишити ”старі рудименти” професії і розвиватися далі. Бути відкритим до світу. Слухати. Чути… Паралельно така стадія не виключає менторський, наставницький напрямок…

До чого я це все пишу… До того, щоб поділитися своїм усвідомленням…

Школи кар’єрного росту – це унікальна можливість переплести у ефективну взаємодію представників професії, які перебувають на різних стадіях професійного розвитку. Це жива платформа для обміну досвідом, навчання, можливості для лідерів/менторів поділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням професіоналів. Школи – це можливість отримати зворотній зв’язок від професіоналів щодо тих чи інших питань, правових ситуацій, сучасних юридичних концепцій… Це можливість уважно послухати і почути… Це натхнення до професійної та особистісної еволюції…

03.03.2018 року, незважаючи на засніжену трасу до столиці і дууужееее ранній підйом, я була в захваті і отримала масу задоволення. #моякоманда провели чудовий день, познайомилися з цікавими людьми, привезли з собою велику #валізузнань. Особливо для себе я запам’ятала виступ Ірини Нікітіної… #проамбіції та #пробізонів (примітка автора – ”стадо движется со скоростью самого слабого бизона”). Перезавантаження мозку під кінець заходу. Суперово. Я згідна з тим, що ”сила системы равна силе ее самого слабого звена”. Коли це усвідомлюєш – починаєш рости. Загартовувати свої сильні сторони і розвивати більш слабкі. Також я згідна з твердженням, що «нові знання і досвід одного з членів команди – піднімають всю команду на вищий рівень”…

Тому – #вчимосяразом. до нових зустрічей….”

Усі виступи містили в собі безліч різнопланової інформації, яка безумовно стане в пригоді в майбутньому.

Любов Бартащук, адвокат, кандидат юридичних наук, голова комітету ААУ з прав людини, партнер АО «Національна колегія адвокатів», суддя Дніпровського районного суду міста Києва (2008-2016), – розповіла про новели в законодавстві стосовно різних способів позасудового врегулювання спорів.

Катерина Власюк, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «AVG», член Правління ААУ, випускниця програми «Адвокат майбутнього», спікер I Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів, поділилася власним досвідом, здобутим під час врегулювання сімейних спорів…«Шлюбний договір – превентивна міра перед розлученням»… Серед компетенції пані Власюк справи стосовно укладення шлюбних договорів, розлучення, розподіл майна і вирішення питань щодо місця проживання дітей. Найгучніша справа – розлучення телеведучих Антона Мухарського та Сніжани Єгорової, в якій Катерина Власюк виступає представником пані Єгорової.

«Говори як є, а брехати будемо разом» …Катерина Ковалевська, адвокат, керуючий партнер АБ Катерини Ковалевської, випускниця програми «Адвокат майбутнього», розповіла про цікаві лайфхаки, методи та прийоми, які точно стануть у пригоді всім, хто стане на шлях адвокатури. Основою виступу пані Ковалевської були взаємовідносини клієнта та адвоката. Таким чином, застосовуючи власні уміння та навички, здобуті впродовж адвокатської практики, Адвокат допомогла усім присутнім розібратися у важливому питанні: «Адвокат і клієнт: друзі чи вороги?».

Провідний консультант з питань стратегії і розвитку Ірина Нікітіна, яка своїм виступом підводила підсумки проведеного заходу, була достатньо стримана та лаконічна. Проте це аж ніяк не вплинуло на інформативність її виступу. Уся інформація, якою пані Нікітіна поділилася з усіма присутніми, була жорсткою, місцями занадто складною для розуміння, проте надзвичайно цікавою та необхідною. І хоча спікер зробила все можливе, щоб розставити крапки над «і», місце для роздумів все таки залишилось. Оскільки її тема «Кар’єра адвоката: ключові фактори успіху» є досить неоднозначною, по своїй природі досить багатогранною та спірною: «Выигрывают дела клиенты с твердой психикой, а проигрывают – адвокаты со слабой правовой позицией».

Такі заходи, як Школа кар’єрного росту, надають унікальну можливість молодшому поколінню юристів перейняти величезний досвід від старших колег, отримати величезну кількість інформації (для застосування та роздумів), досвід та лайфхаки, які точно знадобляться у майбутньому. Чарівні, ерудовані, веселі жінки, які з «вогняним» захопленням в очах розповіли про свою роботу, – створили таку атмосферу заходу, щоб не дивлячись ні на що (наприклад, на «весняні» погодні умови:))) усі присутні змогли відчути себе, ніби відвідали не Школу кар’єрного росту, а приємну бесіду.

Єдина однозначна думка після заходу – «Хочу бути як ВОНИ!»

Наприкінці своєї статті хочеться процитувати величного письменника, філософа та поета Джонатана Свіфта: «Тільки нещасні вірять у владу долі. Щасливі світу цього приписують самим собі всі успіхи, яких вони досягають». Нехай щастить!;))

помічник адвоката Тетяна Жук, учасниця КМА ВГО ААУ Олександра Біляєва

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 27. Разом: 337226
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!